ХІТ вирвав нічию в Аята в матчі Ліги чемпіонів

Жеребкування елітного раунду відбудеться 3 листопада.
2023 г., 28 жовтня, 19:01
ХІТ Київ / fchit.kiev.ua

У суботу, 28 жовтня, ХІТ грав заключний матч групового етапу ЛЧ з футзалу проти казахстанського Аята.

Ківеський клуб гарантував собі достроковий вихід, тому гра проти Аята вже нічого не вирішувала. Для казахів теж, адже вони втратили шанси на прохід далі.

Однак обидві команди все одно показали гідну гру. До перерви Аят вів у два м'ячі, проте ХІТ все одно не планував віддавати очки.

За дві хвилини до закінчення поєдинку Євген Сірий з пенальті скоротив розрив, а потім Андрій Мельник встановив остаточний рахунок - 2:2.

2 листопада відбудеться жеребкування груп елітного раунду, він пройде у форматі чотирьох міні-турнірів з 28 листопада по 3 грудня. Переможці груп зароблять путівки у фінальну стадію, матчі якої відбудуться 2/3 і 4/5 травня.