Україна завоювала дев’ять нагород на чемпіонаті Європи зі стрільби з лука

У медальному заліку континентальної першості українська збірна посіла друге місце.
25 лютого, 15:22
Українці вибороли дев'ять нагород / World Archery Europe

Збірна України завершила виступи на чемпіонаті Європи-2024 зі стрільби з лука у приміщенні, що проходив у хорватському Вараждині з 19 по 24 лютого, із дев'ятьма медалями всіх ґатунків в активі.

Чемпіонами Європи в особистих змаганнях стали Віталій Вдовенко (блочний лук, U21) та Дзвенислава Черник (класичний лук, U21). Ще три золота українці вибороли у командних змаганнях: Дарія Коваль, Ольга Чеботаренко, Дзвенислава Черник (класичний лук, U21 юніорки); Анастасія Павлова, Ірина Третьякова, Соломія Гнип (класичний лук, жінки); Іван Кожокарь, Віктор Рубан, Михайло Усач (класичний лук, чоловіки).

Срібними призерами континентальної першості стали Анастасія Павлова (класичний лук, жінки) та команда у складі Костянтина Ваксмана, Олега Драбіка та Івана Романюка (класичний лук, U21 юніори).

Бронзові нагороди здобули Михайло Усач (класичний лук, чоловіки) та команда у складі Віталія Вдовенка, Данила Неделька та Святослава Карпенка (блочний лук, U21 юніори).

У медальному заліку чемпіонату Європи у приміщенні збірна України стала другою, поступившись лише італійцям.

Медальний залік чемпіонату Європи зі стрільби з лука у приміщенні:

1. Італія - 6 золото + 8 срібло + 5 бронза = 19 медалей
  2. Україна - 5+2+2 = 9
  3. Ізраїль - 3+3+0 = 6

Раніше повідомлялося, що жіноча збірна України виграла медальний залік чемпіонату Європи з важкої атлетики.