Кохан став призером етапу Діамантової ліги у метанні молота

Українському атлету забракло зовсім трохи до срібної нагороди.
7 липня, 15:59
Михайло Кохан / Getty Images

Українець Михайло Кохан став бронзовим призером етапу Діамантової ліги, що проходить у Парижі.

У секторі метання молота український спортсмен в останній спробі продемонстрував результат 75,13 м, який приніс йому бронзову нагороду.

До срібла українцю не вистачило лише п'яти сантиметрів. У підсумку перші два місця на подіумі посіли поляки Павло Файдек (77.13 м) та Войцех Новіцкі (75.17 м).

Діамантова ліга, Париж
Метання молота, чоловіки

1. Павел Файдек (Польща) - 77.13 м
  2. Войцех Новіцкі (Польща) - 75.17 м
  3. Михайло Кохан (Україна) - 75.13 м

Змагання з метання молота на етапі в Парижі не входили до заліку Діамантової ліги, проте в турнірі взяли участь усі провідні представники цієї дисципліни.

Раніше повідомлялося, що Україна посіла місце у ТОП-15 медального заліку чемпіонату Європи з легкої атлетики.