Джокович пропустить турнір в Цинциннаті - серб втратить сходинку в рейтингу ATP

Новак вирішив знятися із турніру.
9 серпня, 13:44
Новак Джокович  / Getty Images
Новак Джокович / Getty Images

Легендарний сербський тенісист не зіграє на Мастерсі в Цинциннаті - серб ухвалив рішення знятися зі змагань. Про це пише прес-служба турніру.

Варто зазначити, що Новак Джокович є чинним чемпіоном Cincinnati Open. Тоді у фіналі серб обіграв іспанського тенісиста Карлоса Алькараса.

Через пропуск турніру він втратить 1000 очок і опуститься на третю сходинку світового рейтингу, пропустивши вперед саме молодого іспанця.

Нагадаємо, декілька днів тому серб завоював олімпійське золото, у фіналі турніру в Парижі він обіграв того ж Карлоса Алькараса.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Новак Джокович