Джима з найкращим результатом українок у сезоні завершила спринт у Поклюці, Еберґ виграла гонку

До вашої уваги результати жіночої спринтерської гонки на четвертому етапі Кубку світу.
2023 г., 5 січня, 16:39
Юлія Джима / Getty Images

У четвер, 5 січня, у словенській Поклюці спринтерською гонкою у жінок стартував четвертий етап Кубку світу з біатлону.

Переможницею в першій у 2023 році гонці стала Ельвіра Еберґ. Шведська біатлоністка подолала дистанцію в 7,5 км за 20:25,2 і не припустилася жодного промаху на двох вогневих рубежах.

Еберґ на 6,9 секунди випередила лідерку загального заліку Кубка світу Жулью Сімон із Франції, яка також закрила всі мішені. Замкнула трійку призерок із ідеальною стрільбою італійка Доротея Вірер (+18,7).

Юлія Джима (+1:04,8), не припустившись жодного промаху, фінішувала 19-ою, що стало найкращим результатом українок у особистих стартах цього сезону.

Також в очки з одним промахом потрапила Анастасія Меркушина (+1:51,6), яка завершила гонку 38-ю. Окрім того, у гонку переслідування пройшла Дар'я Блашко (+2:01,9), яка посіла 46-е місце.