Фінал чотирьох Євроліги: розклад і результати

ISPORT представляє розклад матчів Фіналу чотирьох Євроліги.
26 травня, 23:23
Кубок Евролиги / Getty Images

У 2024 році Фінал чотирьох Євроліги пройде на Убер Арені в Берліні (Німеччина). У ключову стадію турніру вийшли Олімпіакос (Греція), Реал (Іспанія), Панатінаїкос (Греція) та Фенербахче (Туреччина).

На шляху до фіналу Олімпіакос  обіграв Барселону (3-2), Реал свипнув Басконію (3-0), Панатінаїкос у п'яти матчах здолав Маккабі Тель-Авів (3-2), а Фенербахче виявився сильнішим за Монако (3-2).

У фінал вийшли Панатінаїкос та мадридський Реал. Перша чверть залишилася за Реалом, але потім Панатінаїкос скорочував відставання, а після провальної третьої чверті у виконанні мадридців вийшов уперед і розвинув свій успіх. Останні хвилини фінальний матч догравали вже під святкування фанатом Панатінаїкоса, серед яких був і Янніс Адетокумбо.

Розклад та результати Фіналу чотирьох Євроліги

Фінал

Неділя, 26 травня

• Реал - Панатінаїкос 77:95 (36:25, 18:24, 7:15, 16:31)

Матч за третє місце

• Олімпіакос - Фенербахче 87:84 (24:16, 24:21, 18:25, 21:22)

Півфінал

П'ятниця, 24 травня

• Реал - Олімпіакос 87:76 (28:10, 28:27, 15:21, 16:18)
  • Панатінаїкос - Фенербахче 73:57 (22:13, 16:23, 18:14, 17:7)

Джерело: Евролига/euroleague.net

Минулого сезону Реал перервав дворічну чемпіонську серію турецького Анадолу Ефес, який цього року не зміг пройти через турнір плей-ін, поступившись італійському Віртусу.

Найтитулованішим клубом Євроліги є мадридський Реал. Іспанський клуб одинадцять разів ставав чемпіоном, ще дев'ять разів він доходив до фіналу.

На рахунку другого учасника Фіналу в особі Панатінаїкоса шість чемпіонських титулів, Олімпіакос ставав переможцем три рази, а Фенербахче - один раз.