Словенія - Сербія 1:1: огляд матчу і результат гри 20.06.2024

Серби перед фінальним свистком вирвали нічийний результат у балканському протистоянні.
20 червня, 18:01
Словенія та Сербія зіграли внічию / Getty Images

У четвер, 20 червня, збірні Словенії та Сербії зустрічалися у другому турі групового етапу Євро-2024.

Після невдачі у першому поєдинку з Англією серби зуміли вирвати нічию, а словенці другу гру завершили з результатом 1:1.

У першому таймі найнебезпечніший момент стався біля воріт Сербії, коли Елшнік влучив у стійку, а на добиванні Шешко цілив у верхній кут, але пробив вище воріт. Після цього Сербія активізувалась, проте також не змогла використати свої можливості.

Джерело: Getty Images

На початку другої половини зустрічі словенець Бійол ледь не зрізав у власні ворота, а потім небезпечно пробивав Мітровіч, але також безрезультатно. Словенія на це відповіла на 58-й хвилині чудовим ударом під перекладину від Шешко, проте витягнув воротар.

Здавалося, ключовим у матчі мав стати епізод у середині другого тайму. На 69-й хвилині словенці вибігли у контратаку й Карнічнік на дальній стійці замкнув простріл.

Практично відразу серби могли виправити ситуацію, але словенців врятувала поперечина після удару Митровіча. Все ж таки свого Сербія досягла у компенсований до матчу час перед самим фінальним свистком. На 90+5 хвилині Йовіч головою замкнув подачу із кутового.

Таким чином, Сербія набрала перший бал на Євро-2024, а Словенія має два очки після двох матчів.

Також сьогодні у цій групі відбудеться поєдинок між Данією та Англією.