Цінциннаті - Інтер Маямі 6:1: огляд матчу та результат гри 07.07.2024

Клуб українського футболіста зазнав тотальної поразки у дуелі за лідерство конференції.
7 липня, 08:38
Сергій Кривцов / Getty Images

Минулої ночі відбувся матч у рамках МЛС, у якому зійшлися лідери Східної конференції - Цинциннаті та Інтер Маямі.

У стартовому складі гостей вийшов Сергій Кривцов. Він же став однією зі світлих плям своєї команди в цій грі.

На 21-й хвилині за рахунку 1:0 на користь Цинциннаті український центрбек головою замкнув подачу з кутового, тим самим відновивши паритет.

Однак потім клуб із Флориди повністю провалився - до перерви гості примудрилися пропустити ще тричі.

У другому таймі господарі поля забили ще двічі, довівши рахунок до 6:1, який зберігся до фінального свистка.

При цьому останні півгодини Інтер грав у меншості після того, як Серхіо Бускетс за лічені секунди отримав дві жовті картки за суперечки із суддею за фол, який навіть не він здійснив.

На 75-й хвилині на поле вийшов Кевін Келсі, однак гравець, що належить Шахтарю, нічим не відзначився.

За рахунок перемоги Цинциннаті вийшов на перше місце Східної конференції МЛС, обійшовши Інтер Маямі на одне очко.