Україна програла Казахстану в фіналі чемпіонату світу з Socca

Наша команда провела прекрасний турнір.
2023 г., 11 червня, 21:58

В фіналі чемпіонату світу з Socca (футболу 6 на 6) збірна України зустрічалась з командою Казахстану - діючими віцечемпіонами світу.

Після перемоги 6:2 на груповому етапі, поєдинок в рамках фіналу вийшов набагато важчим. В середині першого тайму Казахстан забив двічі і мав комфортну перевагу.

Україна змогла відіграти один м'яч в кінці першого тайму зусиллями Мельника. Другий гол довго не йшов в ворота казахстанців, але все той же Мельник в кінці другої половини дальнім ударом вразив ворота суперника і зрівняв рахунок.

Доля переможця чемпіонату світу вирішувалась в серії післяматчевих пенальті. Першим в України бив капітан Олександр Колесніков, але він не здолав голкіпера суперника, а ось молодий Денис Хруль з третьої спроби, але реалізував свій буліт.

На жаль, третій пенальті наші хлопці не реалізували, а ось в Казахстану саме третій удар був єдиним точним. Четвертий пенальті у виконанні Дениса Сандецького парирував воротар, а ось казахи свій удар реалізували і стали чемпіонами світу.

Фінал Socca World Cup 2023

Україна - Казахстан 2:2
Голи: Мельник (2)

По пенальті 1:2

Весь турнірний шлях збірної України на цьому турнірі доступний на ISPORT. На шляху до фіналу наші хлопці здолали чемпіонів світу з Бразилії та непоступливих хорватів.