Колос - Дніпро-1 0:2: огляд матчу і результат гри 31.03.2024

Гол та асист Піхальонка приніс "спортклубівцям" три очки.
31 березня, 20:35
Дніпро-1 обіграв Колос / СК Днепр-1

У неділю, 31 березня, Колос приймав на своєму полі Дніпро-1 у матчі 22-го туру української Прем'єр-ліги.

Підопічні Юрія Максимова зуміли впоратися з середняком чемпіонату, здобувши перемогу з рахунком 2:0.

Дніпряни вийшли вперед у дебюті зустрічі зусиллями Олександра Піхальонка, який відправив м'яч у сітку воріт ковалівців уже на другій хвилині. У другому таймі півзахисник виступив уже в ролі асистента і допоміг відзначитися Олексію Гуцуляку.

Дніпро-1 наразі посідає третє місце у турнірній таблиці УПЛ, маючи у своєму активі 42 очки. Колос із 24 балами йде на десятій позиції.