ПФК Вибір створив неймовірний камбек проти німців і вийшов у півфінал клубного ЧС з пляжного футболу

Підопічні Костянтина Андрєєва зійдуться із ізраїльтянами у півфіналі клубного Мундіалю.
Сьогодні, 13:45
ПФК Вибір / beachsoccer.com

Вибір з Дніпра у неймовірному матчі "перестріляв" представників Німеччини та вийшов у півфінал клубного чемпіонату світу з пляжного футболу, що проходить на Сардинії (Італія).

Обидві команди потужно розпочали перший тайм, особливо не придивляючись один до одного. В підсумку зіграли дуже результативно, забивши аж шість голів на двох на старті зустрічі, по черзі виходячи вперед. За Вибір забивали Дмитро Войтенко, Бенжамін та один м'яч німці "зрізали" у власні ворота.

Друга половина зустрічі почалась з "холодного душу" для підопічних Андрєєва, у рівній грі німці знайшли свої моменти та двічі зуміли вразити ворота Сабатюка, проте спритний легіонер Бенжамін не відпустив німців у відрив, скоротивши рахунок у середині тайму.

ПФК Вибір
ПФК Вибір

На початку третього тайму німецький клуб знову повернув собі комфортну перевагу, забивши зі штрафного. Німці почали тягнути час, але тут фарт був на боці Вибора. Спочатку Щитнік дальнім ударом зі штрафного засмутив голкіпера німців, а потім, за хвилину до кінця основного часу свій шанс використав Озу, перевівши матч у овертайм. У додатковий час команди не забивали, а у серії пенальті дніпряни пробили бездоганно, забивши 5 ударів з 5, а Саботюк потягнув один постріл.

ПФК Вибір - ПФК Реал Мюнстер 6:6 (5:3 в серії пенальті).

Голи: Бенжамін (2), Войтенко, Щитнік, Озу, автогол. У Серії пенальті за Вибір забивали: Озу, Дубовик, Щиткін, Бенжамін, Касаткін.

Варто зазначити, вже сьогодні, 21 вересня, Вибір проведе півфінальний матч проти ПФК Фалфала ( Ізраїль) о 18:45 за київським часом.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: пляжний футбол